JAK PRZYSYŁAĆ MATERIAŁY DO HYDE PARKU

TEKSTY: dołącz do maila jako załącznik zwykły, niesformatowany plik tekstowy w standardzie TXT. To szalenie ułatwi mi pracę i przyspieszy ukazanie się Twojego dzieła na stronach Hyde Parku. 

HTML: przyjmij następujące zasady - plik HTML i grafikę umieść w jednym katalogu, unikaj wodotrysków, nie korzystaj z zewnętrznych odniesień, bibliotek, skryptów. Zwróć uwagę na sposób kodowania polskich liter - standardem przyjętym w sieci jest norma ISO-8859-2. Jeśli to nie zadziała u mnie off-line, nie znajdzie się w Hyde Parku. Całość spakuj ZIP-em i przeslij jako zalacznik do maila 

GRAFIKA: obrazki zapisane jako JPG lub GIF. Miej wyrozumiałość dla innych gości Hyde Parku - nie przysyłaj prac większych niż 100KB. Dołącz je do maila jako załącznik.

ANIMACJE. Jeśli krótkie - wysyłaj śmiało. Mogą być animowane GIF-y lub pliki AVI i MOV

DŹWIĘKI. Przysyłaj wszystko co gra i buczy w ciekawy lub zwariowany sposób. Miej na uwadze, że nie wszyscy mogą odbierać Real Audio na żywo. Przyjmij za standard pliki MP3, WAV lub MID.

INNE RÓŻNOŚCI. Nie mam pomysłu, co jeszcze można przysłać do Hyde Parku. Jeśłi masz coś takiego, skontaktuj się ze mną i zapytaj.

UWAGA 1: Jeśli Twoim programem mailowym jest Outlook, błagam - wyłącz HTML: pisz maile jako zwykłe teksty z załącznikami.
UWAGA 2: Nie przyjmuję materiałów stojących w sprzeczności z prawem i dobrym smakiem.

powrót