MEN IN BLACK


Wielkim wydarzeniem społecznym stała się premiera polskiej wersji Men in Black. Ten głęboki, wartościowy film powinien na stałe wejść do kanonu prawdziwego polskiego kina. Poruszane w nim tematy są najbardziej aktualnymi problemami nękającymi obecnie nasze społeczeństwo.  
Użyte przez twórców MiB hasło: "Chroniąc przed szumowiną z Kosmosu" jest jedynie dyskretną zasłoną dymną dla ukrycia właściwego przesłania filmu przed brutalnymi atakami zwolenników tejże szumowiny. Nie o Kosmos tu wszak chodzi!!! Wnikliwa analiza prowadzi do jedynego słusznego wniosku: dzielni agenci Christiani Inquisitio Amen (CIA) z bezprzykładnym oddaniem sprawie chronią nasze niewinne dusze przed czającą się zewsząd szumowiną (wiadomo jaką).

 

 
Waleczni ci śmiałkowie na zawahają się przed użyciem wszelkich dostępnych metod i środków dla zbawienia naszych dusz i doczesnych powłok cielesnych przed grzechem i występkiem. Ogniem i mieczem wytępią wszystko, co stanie na ich drodze! Ci niestrudzeni obrońcy życia nie napoczętego i dzieci nie wypoczętych robią to wszystko dla naszego dobra. Nawet jeśli tego nie potrafimy zrozumieć. Niech im ziemia lekką będzie!

Gorąco polecamy ten film wszystkim, którym leży na sercu wspólne dobro.


POSTER DO WYDRUKOWANIA

Ta strona znajduje się w Hyde Parku. Jeśli zamiast ramek widzisz tylko tę jedną stronę, kliknij tutaj
Kopiowanie wyłącznie za zezwoleniem. Całość copyright (c) 1996-2001 by Ogrodnik January

i