Numer pilotażowy 00   nakład:  

Manipulacje w mediach

Wszyscy byliśmy świadkami bestialskiej agresji telewizyjnej ekipy "Wiadomości" na Ojca Założyciela, Twórcę, Dyrektora i Jedynego Żywiciela Radia Maryja, Słońce Podkarpacia, Dyrektora Wszystkich Polaków, Pogromcę Hipokryzji, Ostoję Roztropności, Przenikliwości i Mądrości, Krynicę Zalet Wszelakich - Tadeusza Rydzyka, która miała miejsce w Zakładach "Tormięs". Zezwierzęcona banda pseudodziennikarzy, działająca na zlecenie wiadomych organizacji, zaatakowała o. Rydzyka przy pomocy obcego kapitału (sprzęt wideo był produkcji zachodniej).

Zmanipulowane (przez wiadome organizacje) media, wysługujace się obcym interesom podały natychmiast informację, jakoby to ojciec Rydzyk poturbował dziennikarzy. To ohydne pomówienie powtarzane było później wielokrotnie. A przecież wszyscy widzieliśmy na ekranie, że jedynie wyjątkowa nieudolność napastników i presja moralna wywarta przez ojca dyrektora spowodowały, iż atakujący sami się poturbowali i pokaleczyli. I dobrze im tak. Liczne obrażenia będą teraz obnosić jako znak hańby i poniżenia za podniesienie ręki na ojca dyrektora Tadusza Rydzyka.

Jak się dowiedzieliśmy, ojciec Tadeusz w dobrym zdrowiu nieustannie sprawuje swoje posłannictwo. Liczne głosy z całego świata potwierdzają, że racja jest po naszej stronie.Na zdjęciach: narody całego świata wyrażają swoje poparcie i zatroskanie o zdrowie ojca Rydzyka. Powyżej - poparcie, poniżej - zatroskanie.

UWAGA! Redakcja "Naszego Nocnika" prosi wszystkich będących w posiadaniu zdjęć z napaści Ekipy TV na ojca Rydzyka o kontakt w celu ich publikacji na łamach gazety.

  Z wizytą w Radiu Maryja

Wielkie zmiany zaszły w naszym ukochanym radiu. Rozwija się ono z dnia na dzień. Nowo wyremontowane budynki świecą bielą ścian.

Wewnątrz też zmieniło się bardzo dużo. Przebite zostaly ściany działowe, aby powiększyć pomieszczenia do składowania świadectw udziałowych, ofiarnie nadsyłanych przez społeczeństwo. Świadectwa owe wraz z dobrowolnymi datkami mają być przeznaczone na wykupienie Stoczni. Wprawdzie tajne knowania (ze strony wiadomych sił) spowodowały, iż Stocznia przeszła w ręce obcego kapitału, ale to tylko chwilowy problem. Ojcowie Redemptoryści (Odkupiciele) zgodnie z regułą swego zgromadzenia odkupią Stocznię od aktualnego właściciela, jak tylko związki zawodowe ponownie spowodują jej upadek. Po odkupieniu w Stoczni mają być produkowane masowo arki dla członków Rodziny Radia Maryja, przeznaczone na czas wielkiego potopu, który pochłonie wszystkich z wyjatkiem słuchaczy Radia Maryja. Potop ma mieć miejsce w dniu 100 rocznicy urodzin ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka, eee... to znaczy chodzi o ojca Tadeusza Rydzyka, a nie o jego ojca ani o ojca jakiegoś dyrektora.

W siedzibie Radia Maryja zaszły również duże zmiany organizacyjne. W trosce o bezpieczeństwo ojca dyrektora i pracowników zatrudniono nowe sekretarki, czyste aryjki, protegowane przez Rodzinę Radia Maryja. Jak nas zapewniono, mają pełne kwalifikacje począwszy od parzenia kawy, poprzez prowadzenie księgowości i rozbrajanie bomb, aż po wszechstronną znajomość sztuk walki ze szczególnym uwzględnieniem eksterminacji ekip telewizyjnych. Wszystkie ubrane będą w skromne, stonowane, skórzane uniformy.

Bardzo cieszymy się, że ojciec dyrektor będzie mógł spokojnie oddać się swojej pracy, której owoce spożywać będziemy wszyscy przez wiele lat.

  Pogadanki o wychowaniu

Wszystkich czytelników "Naszego Nocnika" zapraszamy na cykl pogadanek pt. "O jedynych słusznych i właściwych metodach wychowania młodzieży" prowadzonych przez światowej sławy autorytet, wybitnego specjalistę od pedagogiki ręcznej, eksperta w wychowaniu manualnym, mistrza perswazji pasowej, prof. dr hab. Marka Jurka.

Wykłady będą składały się z części teoretycznej zawierającej informacje o doborze metod i środków w zależności od wieku i masy ciała dziecka, oraz z ćwiczeń praktycznych (dobieranie siły głosu, gestykulacja, krzyk, pogoń, łapanie, muka, blacha, dwa szybkie proste, lewy sierpowy, podwójny nelson, przełożenie przez kolano, zamach, rozłożenie energii kinetycznej, celowanie, przyłożenie).

W wykładach moga wziąć udział wszyscy zainteresowani rodzice, posiadający dzieci w wieku powyżej 2 lat. Zajęcia prowadzone są w osobnych grupach dla ojców i matek.Na zdjęciu: ćwiczenia praktyczne dla ojców, przeprowadzane przez słuchaczy w czasie zajęć.


OGŁOSZENIA DROBNE

Biznesmen sprzeda BWM 750, rocznik 1982, poświęcony, przebieg 340000 km, alufelgi, szyberdach, klimatyzacja, wtrysk, elektryczne szyby, lusterka i siedzenia. 091-997997

Nie wiesz, co z robić ze świadectwem udziałowym? My wiemy lepiej! Przyślij je do nas, a czeka cię niespodzianka!


NAJTAŃSZE OGŁOSZENIA DROBNE TYLKO W "NASZYM NOCNIKU"Spis numerów | Następny numer

Ta strona znajduje się w Hyde Parku. Jeśli zamiast ramek widzisz tylko tę jedną stronę, kliknij tutaj
Kopiowanie wyłącznie za zezwoleniem. Całość copyright (c) 1996-2001 by Ogrodnik January