Z PRAC SEJMU I SENATU

Jak powszechnie wiadomo, rządowe obrady są fascynującym i niebywale interesującym spektaklem. Postaramy się zatem przedstawić krótki raport o tym, co nowego dzieje się w Sejmie i Senacie. Niech te uchwycone na gorąco zdjęcia przybliżą wam atmosferę pracy naszego rządu.

 

Wszyscy przedstawiciele narodu w trudzie i pocie czoła sprawują nałożone na nich przez wyborców obowiązki. Każda chwila spędzona przez Nich w sejmowych ławach jest spożytkowana dla naszego wspólnego dobra.

Na zdjęciu: podczas obrad poświęconych problemom służby zdrowia, wicepremier Tomaszewski zgłębia fascynujące tajniki anatomii swej trzewioczaszki.

 

Czy to kolicjanci, czy opozycja - jak jeden mąż wszyscy w głębokim skupieniu uczestniczą w pracach rządu.

Na zdjęciu: podkomisja do spraw kopalin naturalnych w czasie obrad nad optymalnym doborem palców do eksploracji jamy nosowej. Trwają prowadzone na gorąco testy. Jak widać, wciąż ważą się decyzje: czy lepiej wskazującym, czy małym...

 

Obserwujący prace rządu Pan Prezydent również poświęca swoją uwagę niebagatelnym zagadnieniom recyclingu i odzyskiwania surowców wtórnych powstałych przy eksploracji kopalin naturalnych.

Pan Prezydent nie zaniedbuje też spraw edukacji. Już niebawem do laski marszałkowskiej wpłynie nowy prezydencki projekt wprowadzenia do programu szkół zawodowych przedmiotu "toczenie kulek z materiałów własnych i powierzonych".

 

Nie pozostaje w tyle dr Maryjan Przewodniczący Krzaklewski. Aktualnie prowadzi badania nad połączeniem przyjemnego z pożytecznym, czyli nad wykorzystaniem pozyskanych kopalin naturalnych w polityce.

Nie będzie od rzeczy dodać, że Przewodniczący właśnie zamierza spotkać się z Panem Prezydentem i przetestować na nim wyniki swoich badań...

 

Nie ustają też w wysiłkach weterani naszej sceny politycznej. Były Prezydent Wałęsa duma nad dolą naszej Ojczyzny, sprawdzając równocześnie, jaka ilość powietrza wystarczy do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jak widać, przy zmniejszonej o 50% przepustowości otworów dolotowych nie zauważa się istotnych zmian. Widocznie organizm zasysa brakujące powietrze z rezerw umieszczonych gdzieś w głowie! Dopiero pełne odcięcie dopływu powietrza musi przynieść jakąś różnicę!!!

Tę kombinację Pan Prezydent wypróbuje za pomocą palca wskazującego i środkowego, jak tylko będzie w stanie zbliżyć je do siebie. Po wieloletnim używaniu palców do pokazywania znaku "V" nie jest to takie proste...

 


Ta strona znajduje się w Hyde Parku. Jeśli zamiast ramek widzisz tylko tę jedną stronę, kliknij tutaj
Kopiowanie wyłącznie za zezwoleniem. Całość copyright (c) 1996-2001 by Ogrodnik January