Trofea Hyde Parku


Na tej stronie znajdziesz informacje o nagrodach, zaszczytach i publikacjach poświęconych Hyde Parkowi, a także o płytach CD-ROM, na których zamieszczono zasoby Hyde Parku.


W "Nocy Internauty" (TVP 1) z 5 na 6 maja, poświęconej humorowi w Sieci, mignęło parę stron Hyde Parku


Wirtualna Polska
przyznała Hyde Parkowi nagrodę E-MIL za styczeń 2001 w kategorii "Rozrywka" 

2 listopada 2000 roku Ogrodnik January był gościem nocnego programu TENBIT w TVN, gdzie smęcił trochę o Hyde Parku i takich tam różnościach

Wirtualna Polska przyznała Hyde Parkowi swój znaczek HITGazeta Wyborcza w swoim dodatku "Komputery i Biuro" nr 46 z dnia 17 listopada 1998, opublikowała ranking najlepszych polskich stron WWW. Z przyjemnością donoszę, że Hyde Park zajął zaszczytną 5 pozycję dystansując wiele śmiertelnie poważnych i zasłużonych stron.
Dodatek Gazety Wyborczej - "Komputery i Biuro"- zamieścił nocny wywiad z Ogrodnikiem w wydaniu z dnia 23 lutego 1999.Magazyn Cyberkulturalny CYBER opublikował zawartość Hyde Parku na płycie CD-ROM dołączonej do nr. 8/98.
Całostronicowy artykuł pt. "Ogrodnik January WEB SITE STORY" ukazał się w "Cyberze" nr 1/99 na str. 97CHIP pisał o Hyde Parku w numerach:
4/97, str. 15, w notatce pt. "Oczko Shazzy"
6/97, str. 18, w notatce pt. "Mów, co chcesz"Magazyn //WWW pisał o Hyde Parku kilkakrotnie. 
W rankingu 25 najlepszych polskich stron, przeprowadzonym przez Magazyn //WWW w grudniu '97, Hyde Park zajął honorowe 26 miejce :-) 
Zawartość Parku znalazła się na CD-ROM nr 12/97 
Ponownie zawartość Hyde Parku umieszczona została na płycie CD-ROM nr. 9/98.


 
Magazyn ENTER umieścił informacje o Hyde Parku w notatce pt. "Wstęp do Hyde Parku" - nr 7/98, str.14Magazyn INTERNET pisał o Hyde Parku w nr. 3/98 na str. 15
Zawartość Hyde Parku została opubliowana na CD nr 4/98Internetowy magazyn ENERGY ma w swojej Katapulcie także odnośnik do Hyde ParkuMagazyn Internet off line opublikował zasoby Hyde Parku na CD ROM nr 1/98Czasopismo CKM w numerze 4/99 na stronach 8 i 16 wykorzystało materiały z Hyde Parku


Jeśli trafiłeś gdzieś na jakiś ślad Hyde Parku, na publikacje w prasie bądź Internecie lub jakiekolwiek wykorzystanie zasobów Parku - będę niewymownie wdzięczny za donosik :-)